Právě si prohlížíte Vycházka kolem Škodovky + Techmanie

Vycházka kolem Škodovky + Techmanie

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 18/06/2022 - 19/06/2022
10:00 - 18:00

Kategorie


Lukáš Houška zve na Vycházky kolem Škodových závodů, které se chystají v rámci Festival Industry Open 2022 v sobotu a neděli 18. a 19. června. Podíváte se kolem Škodových závodů na ocelové srdce města. ?
Dozvíte se o historii i okolí Škodovky a po procházce se podíváte do dvou budov v areálu – Techmania Science Center a planetária. Přijďte zjistit, co zajímavého se v nich skrývá! ?
Vstupenky (včetně vstupného do Techmanie) zakoupíte zde: https://bit.ly/vychazka_Skodovka_vstupenky
Sobota 18. června – 10:00
Neděle 19. června – 10:00, 15:00
Pojďte společně s námi poznat historii podniku, kde se vyrábělo od šroubku a housky až po lokomotivu a jaderný reaktor.
Součástí vycházky je prohlídka Techmania Science Center, kterou si projdete s průvodcem a poté ji můžete objevit po vlastní ose.
Společně s průvodcem na trase dlouhé cca 3 km obejdete část areálu bývalých Škodových závodů, kterému se právem přezdívá „město ve městě“, a na několika zastaveních se dozvíte zajímavosti z jeho historie, o tom, jak se postupně proměňoval i jak funguje dnes. Na závěr se podíváte do Techmania Science Center, kde vás čeká komentovaná prohlídka budov a expozice věnované Škodovce. Po prohlídce Techmanie s průvodcem doporučujeme se v science centru ještě chvíli zdržet a individuálně si projít jeho expozice. Délka procházky je cca 2 – 2,5 hodinyV ceně procházky je vstupné do Techmania Science Center.

Napsat komentář