Právě si prohlížíte Vítejte na novém spolkovém webu

Vítejte na novém spolkovém webu

Je nám ctí, že vás můžeme přivítat na novém webu spolku Zestínu, který rokem 2021 přebírá veškerou službu staršího webu www.pcfu.cz. Důvod změny webových stránek je jasný na první pohled. Náš spolek pomalu přechází z názvu Plzeňské Centrum Filosofie a Umění na nově zvolený název Zestínu z.s., který lépe reflektuje naše aktivity a je přeci jen lépe zapamatovatelný.

Nejdůležitější součástí nových stránek je záložka Naše akce, kde přehledně v kalendáři naleznete aktuálně plánované akce, vycházky, přednášky a workshopy. Důležitým místem bude také sekce Články, kde naleznete aktuální postřehy z Plzně, Vesnicopisy, novinky z našeho youtube kanálu a také fotografie z našich akcí. I nadále však naším hlavním komunikačním kanálem zůstává náš facebook.

Činnost našeho spolku však zůstává neměnná. Až to situace dovolí, budeme se s vámi těšit na komentovaných vycházkách, při kreativních workshopech, přednáškách a dalších akcích. Těšíme se s vámi tradičně i na Plzeňských dvorcích, které pořádá Nadace 700 let města Plzně, v našem spolkovém prostoru, který sdílíme se Skautským institutem a i nadále můžete používat neustále aktualizovanou aplikaci Podomech.

Pevně věříme, že vám tento mail pomůže se lépe orientovat v našich aktivitách, mít přehled o pořádaných akcích a třeba vám bude sloužit i jako místo, kde se dá dozvědět nějaká zajímavá informace o Plzni, spolkové činnosti a podobně.

Za celý tým se s vámi na našich akcích těší,

Lukáš Houška,
předseda spolku

Tento příspěvek má 2 komentářů

  1. Eva

    d.den budu ráda když se s vámi někde budu moci setkat,taky bych mohla nabídnout nějaké focení party,setkání a vše co se kde bude podnikat ,dělala jsem kronikářku jednoho spolku a fotila jsem 20 let ..jen nabídka kdyby vám třeba chyběl nějaký fotograf..ještě nevím co vše pořádáte .Pěkný den

    1. Dobrý den,
      děkuji za zprávu a velmi si jí vážím. Až trochu pomine světová pandemie tak se můžeme sejít a podiskutovat o tom. V této době se toho stejně tolik neděje – krom videí a nového webu. Ještě jednou děkuji za zprávu a přeji pěkný den. 🙂

Napsat komentář